zpet.jpg, 1 kBgalerie.jpg, 1 kBvpred.jpg, 1 kB

Tmavovláska konečně zepředu
alrasid4.jpg, 166 kB

Dětsky vážný hlas,
větrem urousaný vlas
a oči jako okna za plotem
černočerných řas.

Tolik mi obrázek této krásné dívky připomněl mou oblíbenou písničkou Lou z Lille od skupiny Klíč, že jsem sem kousek textu dal.
Ještě o jedné zajímavé hře jsem se u Al Rašídových komediantů zapomněl zmínit. Podle popisu to je stará harémová hra a spočívá v tom, že se na ploché lopatičce přenáší dřevěná koule do sametového váčku, který je o několik metrů dál od stolečku s koulemi. Těch je na něm docela dost, takže než je všechny přenesete, dost ze zapotíte, protože koule jsou mršky kulaté a na lopatičce nechtějí držet. Já se o takovou exhibici ani nepokoušel, protože takovéhle věci mi nikdy moc nešly. Přesto jsem se ale poflakoval okolo (z vám už známého důvodu) a nakonec se mi podařil vyfotit tento obrázek... a ani o tom fotografovaná kóča nevěděla. Ale o chvíli později jsem se jí k tomu přiznal a naštěstí jí to vůbec nevadilo.
Hledal jsem na Internetu a k svému údivu našel - i Al Rašídovi komedianti mají stránku - její adresa je http://alrasid.wz.cz. Najdete na ní spoustu informací o Al Rašídových komediantech, jejich atrakcích - a také velikou fotogalerii.


Vytvořil Tomáš v roce 2006
Naposledy změněno: