Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W
Nápis Tomášův Internet
Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W

Tomášovy řeči

Obrázek srdce 4

V minulém pokračování nejúspěšnějšího "seriálu" Tomášových řečí jsem vám slíbil, že budu v pokusech s programem Zoner Callisto pokračovat a ukážu vám, co z toho vznikne. A protože se vám moje srdíčka pořád líbí a rádi si je dáváte na své stránky, svůj slib dneska splním.

valentynka.jpg, 17 kB

Tohle je obrázek, který mi v únoru posloužil jako valentýnské přání pro všechny návštěvníky mé stránky. Když na obrázek kliknete, otevře se vám v rozlišení 800 x 855 a to už bude určitě vyhovovat všem vašim záměrům. Nemusí vám však vyhovovat, že je to obrázek ve formátu JPEG s bílým pozadím.

valentynka1.jpg, 10 kB valentynka2.gif, 11 kB

Proto si tu můžete stáhnout ještě tentýž obrázek ve formátu JPEG s černým pozadím a ve formátu GIF s průhledným pozadím.

Jak jsem psal v minulém dílu, vytvořit v Zoner Callistu tvar srdce je otázkou několika kliknutí myši. A několika dalšími kliknutími můžeme změnit obyčejný obvod srdce v jednoduchou kaligrafii.

kaligrafie.jpg, 27 kB


Opět jde o obrázek ve formátu JPEG s bílým pozadím. A opět vám nabízím tentýž obrázek ve formátu JPEG s černým pozadím a ve formátu GIF s průhledným pozadím.

kaligrafie1.jpg, 8 kB kaligrafie2.gif, 3 kB


Možná vám předchozí obrázek připadal, že mi moc práce nedal. O to pracnější byl můj další obrázek. Jeho základem je sice dílo někoho jiného - a to klipart z CD České kliparty, které je dárkem ke krabicovému balení programu Zoner Callisto. V originálu však byla tahle dívka oblečená v černých jednodílných plavkách a v klobouku, to se mi však ani jedno nehodilo a tak jsem ji "svlékl" a plavky nahradil podstatně víc "sexy" oblečkem - samozřejmě opět s tématem srdce. Nejpracnější ale bylo vytvořit dívce prsa ve stejném stylu, jako je zbytek jejího těla.


kocourajda.jpg, 19 kB


kocourajda1.jpg, 8 kB kocourajda2.gif, 5 kB


Inspirací k dalšímu obrázku mi byl překlad písničky Heart of Glas od Blondie a také obrázek sklenice šampaňského, který jsem vytvořil podle skvělého návodu z knihy autorky Jany Zikové Zoner Callisto.

sampanske.jpg, 16 kB

Podobnými barevnými přechody, jakými je vytvořená sklenice, jsem vytvořil skleněné srdce. Bohužel žádné lesklé, prostorové srdce nevlastním a tak nevím, jaké odlesky světla se na něm vytváří. Proto nevypadá mé skleněné srdce bohužel úplně realisticky.

sklo.jpg, 22 kB

Tento obrázek vám s jinými pozadími nenabízím, protože by to nemělo smysl.


Pokud jste si prohlédli všechny díly mého seriálu Obrázek srdce a zjistili, že srdíčka z prvních dvou jsou vytvořena v programu GIMP a z dalších dvou - včetně tohoto - jsou vytvořena v Zoner Callistu, možná vás napadlo, co by vzniklo, když by oba programy spolupracovaly a využily se přednosti obou - snadné tvarování v Zoner Callistu a různé efekty v GIMPu. Věřte, že je to spojení velice silné a dalo by se tak vytvořit ledacos.

dvesrdce.jpg, 17 kB

Tentokrát se mi líbilo více černé pozadí a tak je náhledový obrázek s černým pozadím, ale ani o obrázek s bílým pozadím a obrázek GIF s průhledným pozadím vás neošidím.

dvesrdce.jpg, 17 kB dvesrdce2.gif, 12 kB

A to je pro dnešek vše. Myslím, že tohle bude asi definitivně závěrečný díl tohoto seriálu - ale to záleží na vašem zájmu i na tom, zda budu mít v budoucnu nějakou inspiraci k pokračování.srdce1.jpg, 3,1kB

Hrátkám s grafickým programem Zoner Callisto předcházely hrátky s programem GIMP. Jak tyto hrátky začaly poznáte, když navštívíte úvodní díl seriálu Obrázek srdce.srdce2.jpg, 3,1kB

V předchozím dílu mého seriálu Obrázek srdce jste se mohli seznámit s mými začátky s programem GIMP. Jak to pokračovalo poznáte, když kliknete na další díl - Obrázek srdce 2srdce3.jpg, 4,0kB

V dílu Obrázek srdce 3 uvidíte výsledky mého prvního testování vektorového grafického editoru Zoner Callisto 5, v němž jdou srdíčka i jiné tvary mnohem lépe upravovat, než v bitmapovém GIMPu. A tak i na srdíčcích to je vidět.

Vaše komentáře

Jméno:
E-mail:
Web (i s http://):
Text zprávy:
jsou povoleny tagy <b>, <u>, <i> a <br> , můžete psát i odkazy ve tvaru www.neco.cz nebo http://neco.neco.cz
 
   

Zobrazit příspěvky:

1-20   21-40   41-60   61-80   


noocube
ginaschwaer687@gmail.com
http://www.noocube-review.com/
18. 04. 2018, 15:28:26
NooCube is an extremely impressive nootropic supplement that uses ingredients which have been clinically proven to improve brain function, enhance cognitive performance, and increase efficiency.


Buy graphic shirts
coolinternet123@rediffmail.com
http://crazybrotees.com/
19. 03. 2018, 08:12:00
This is also a very good post which I really enjoy reading. It is not everyday that I have the possibility to see something like this.


how to get a bigger dick
sarahberard26@gmail.com
http://best-penis-pump.com/how-to-get-a-bigger-dick/
28. 02. 2018, 12:55:18
How To Make Your Penis Bigger And Stronger – Discover The Best Ways To Get Your Penis Of Your Dream Naturally And Quickly Without Dangerous Medications


omegasoft
kasiromegasoft@yahoo.com
https://kataemak.com
28. 02. 2018, 09:55:56
Děkuji vám, že tento příspěvek je opravdu užitečný https://kataemak.com/sebelum-beli-simak-ulasan-aplikasi- - kasir-toko-omega-pos-ini -


Buy Phenq
phenqsale@gmail.com
http://www.phenqsale.com/
26. 02. 2018, 10:05:16
best diet pills for women that work fast without harming your health. reviews and comparison of most popular supplements. If you're not already following a healthy lifestyle geared toward weight loss,


packers and movers In hyderabad
ritusomani861@gmail.com
https://packersmovershyderabadcity.in/
16. 02. 2018, 10:25:40
Packers And Movers Kukatpally Hyderabad @ https://packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-kukatpall - y-hyderabad Packers - And Movers KPHB Colony @ https://packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-kphb-colo - ny-hyderabad Packers - And Movers madhapur Hyderabad @ https://packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-madhapur- - hyderabad Packers - And Movers gachibowli Hyderabad @ https://packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-gachibowl - i-hyderabad Packers - And Movers Chandanagar @ https://packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-chandanag - ar-hyderabad Packers - And Movers Miyapur @ https://packersmovershyderabadcity.in/packers-and-movers-miyapur-h - yderabad -


Packers and Movers In Hyderabad
ritusomani861@gmail.com
https://packersmovershyderabadcity.in/
16. 02. 2018, 10:24:48
Packers And Movers Hyderabad Local Household Shifting Service, Get Free Best Price Quotes Local Packers and Movers in Hyderabad List, Compare Charges, Save Money And Time. https://packersmovershyderabadcity.in/


joseph chacko
josephchacko660@gmail.com
http://phentermineguides.com/buy-phentermine-online/
15. 02. 2018, 12:23:42
I’ve only been taking it a week and I’m already down 11lbs. My start weight was 220lbs as of 11/08/17 I’m 209lbs


joseph chacko
josephchacko660@gmail.com
15. 02. 2018, 12:22:01
Female, 20yrs, height: 5'7", SW: 324 lbs. I heard about Phentermine and thought I would give it a try since it sounded like an absolute miracle pill. My Dr. started me on half 37.5 mg daily then after a week I would take a full pill. I immediately had energy that I hadn't had in a long time! It was amazing! <a href="http://phentermineguides.com/buy-phentermine-online/& - quot;>how - to order phentermine online legally</a>


male extra
anniebrewer1457@gmail.com
http://www.maleextrareviewguide.com
10. 02. 2018, 10:28:26
Male Extra enables you to increase the size of your penis by 0.8 to 2.6 inch in the time span of 3 to 6 months. Although there are skeptics, Male Extra is far from presenting itself as a scam. These blue capsules are said to ‘wipe away any concerns or worries‘ that men may hold about their performance during sex.


how to get a six pack
ruthgibby89@gmail.com
http://www.hghgenf20plus.com/how-to-get-a-six-pack/
31. 01. 2018, 11:58:53
This type of message always inspiring and I prefer to read quality content, so happy to find good place to many here in the post, the writing is just great, thanks for the post.


Bangalore Packers and Movers
fooglepacker@gmail.com
http://www.fooglepackers.com/packersmoversbangalore.html
13. 01. 2018, 19:19:20
That is various allies perfect for the Foogle packers and movers in Bangalore online website given the wonderful services for location work helping for the planning area almost through keep a right the lest of movers and packers in Bangalore. A parts of the according’s server solution services which by the before hassle tasking for a task something spree better pack and move door to door shifting form home delivery and low charges for call cost quite free any her time shifting services from car transportation and motor vehicles’ service from here. They are packing, unpacking, loading, unloading and re-arranging all type office relocation services in Bangalore.
Zobrazit příspěvky:

1-20   21-40   41-60   61-80   

Zpět na Tomášovy řeči
Tomáš
13. 12. 2006Vytvořil Tomáš v roce 2006
Naposledy změněno: