Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W
Nápis Tomášův Internet
Červené písmenko W
Modré písmenko W Modré písmenko W

Tomášovy řeči

Reklama na reklamu

Chceme-li se setkat s reklamou, nemusíte hledat příliš dlouho. Do e-mailové schránky Vám chodí desítky nevyžádaných reklamních e-mailů, do schránky skutečné spousty reklamních letáků, při procházení stránkami na vás vyskakují reklamní okna a flashové animace, při sledování dobrého filmu vás neustále obtěžují sáhodlouhé reklamní bloky, v rozhlase každou čtvrthodinu opakují stejné reklamy... ale asi se se mnou shodnete v tom, že jde vesměs o reklamu, která vás otravuje, která vám vadí, která vás nezaujme a často vám propagovaný výrobek spíše znechutí a zoškliví.
tricko_pivo.gif, 6 kB O to větší smysl mají různé neobvyklé formy reklamy, neboť dokážou zaujmout pozornost už svou formou. A pokud se to spojí s reklamou na něco skutečně zajímavého a zároveň možností dostat něco zadarmo, má tato reklama velkou šanci na úspěch.
A přesně o to všechno se snaží právě startující projekt Tričko.net. Nápad je vcelku prostý. Využít jako reklamní plochu obyčejné tričko. Na něm si budete moct za nevelký peníz zakoupit místo pro odkaz na vaši internetovou stránku. Takových odkazů na něm bude plno. Pokud si trochu připlatíte, může být váš odkaz vytištěn větším písmem nebo budete moci připojit krátký reklamní rext.
Ještě zajímavější možností je reklama na tričku, věnovaném určitému odvětví, neboť na takovém tričku bude vytvořen z textových odkazů obrázek, který bude symbolizovat propagované odvětví.
Hotová trička bude výrobce rozdávat zadarmo každému, kdo o ně bude mít zájem. Aby však byli lidé motivováni tričko nejen koupit, ale podívat se také na stránky na něm propagované, bude výrobce v součinnosti s vámi např. poskytovat slevy za zobrazené odkazy apod. Přesný popis trička a možností s ním spojených najdete na adrese http://www.tricko.net/otricku.php.
Možná by se dalo namítnout, že reklama na tričku je málo účinná. Jenže zaručeně účinná není žádná reklama... a oproti kampani v televizi, v rádiu nebo na Internetu stojí reklama na tričku nepoměrně méně peněz. Velkou výhodou je to, o čem už jsem psal na začátku... neotřelý nápad, který dokáže zaujmout. Myslím, že to stojí za vyzkoušení.
Zpět na hlavní stránku
Tomáš
14. 6. 2005


Vytvořil Tomáš v roce 2005
Naposledy změněno: