Ozdoba levé části hlavičky
Horní část menu Spodní část menu
Pozadí mezi menu
Krásná bohyně Flóra z letohrádku Tři Grácie v Bořím lese
Konec menu

Obrázek, vložený sem kvůli kreténskému Internet Exploreru Tomášův Internet

SPOŘIČE OBRAZOVKYČeský ráj

Stáhnout spořič obrazovky Český ráj

Podle jedné knihy je Český ráj místem, kde se hnětoucí prsty Stvořitele zastavily o něco déle. Je to krásný kraj skal, divoké a nespoutané přírody, prastarých hradů i různých jiných zajímavostí. Některé jeho krásy poznáte i prostřednictvím 61 obrázků v mém spořiči obrazovky.

Velikost spořiče:5,97 MB

Stáhnout spořič

 

Teplické skály a Vlčí rokle

Stáhnout spořič obrazovky Teplické skály a Vlčí rokle

Chcete se potulovat krásnou přírodou i když je venku psí počasí, prší nebo dokonce chumelí? Pak si nainstalujte můj spořič, který vás vezme na výlet do jednoho z našich nejkrásnějších skalních měst - do Teplických skal. Poznáte taková krásná místa, jako jsou Velké a malé chrámové náměstí, Chrám nebo soutěska Sibiř. A také se se mnou vydáte divokou Vlčí roklí až do Adršpašských skal ke krásnému Velkému vodopádu, do soutěsky Metuje a k jezírku Pískovna. Šťastnou cestu.

Velikost spořiče:5,89 MB

Stáhnout spořič

 

Kvítky barevný

Stáhnout spořič obrazovky Kvítky barevný

Chcete si prozářit krásou a barvami květů i ten nejsmutnější a nejšedivější den? Fotogalerie jménem Kvítky barevný patří k vašim nejoblíbenějším ze všech a tak jsem pro vás připravil spořič obrazovky, který je ještě krásnější. Čeká tam na vás 72 obrázků známých i neznámých květů a bude to cesta rokem od jara až do zimy.

Velikost spořiče:11,5 MB

Stáhnout spořič

 

Krása stromů

Stáhnout spořič obrazovky Krása stromů

Vaše loňská nejoblíbenější fotogalerie ze sekce Fotky a obrázky se letos dočkala druhého pokračování a 28 nejlepších obrázků z těchto fotogalerií jsem vybral pro vás všechny, abyste si mohli užívat krásy lesa a jedinečných stromů užívat i ve chvílích, kdy se rozhodnete udělat si v práci na počítači malou pauzu.

Velikost spořiče:4,99 MB

Stáhnout spořič

 

České Švýcarsko

Stáhnout spořič obrazovky České Švýcarsko

Moje nejkrásnější obrázky z Českého (a pár i ze Saského) Švýcarska. Nechybí tu obrázek Pravčické brány, ani obrázky z údolí Kamenice, údolí Křinice, vyhlídek na údolí Labe a dalších krásných míst našeho nejmladšího národního parku.

Velikost spořiče:1,7 MB

Stáhnout spořič

 

Zajímavá místa

Stáhnout spořič obrazovky Zajímavá místa

Jestli vás přitahují různá zajímavá místa, mohl by se vám tento spořič líbit - najdete tady obrázky z takových míst, jako je hrad Potštejn, Kokořínský důl, nádražíčko v Zubrnicích (točili se tam Rebelové) a jiných.

Velikost spořiče:967 kB

Stáhnout spořič

 

Severní Čechy

Stáhnout spořič obrazovky Severní Čechy

Severní Čechy jsou krásný kraj, plný skal, divoké přírody, opuštěných zákoutí a starých hradů. 23 poměrně neobvyklých obrázků z tohoto kraje vám tu nabízím v mém spořiči obrazovky.

Velikost spořiče:2,1 MB

Stáhnout spořič